slideOne

پلتفرم معاملات اجتماعی در بورس

ارائه خدمت به کاربران بورس در بستر معاملات اجتماعی هدف همسبد را تشکیل می‌دهد. یعنی ایجاد امکان سود بردن یک فرد مبتدی یا نیمه حرفه‌ای از بازار سهام، درست مانند افراد حرفه‌ای. فعالان عرصه بورس در بستر همسبد می‌توانند با استفاده از اطلاعاتی که از معاملات افراد خبره و حرفه‌ای کسب می‌کنند، تصمیمات درست و به موقعی اتخاذ کرده و بر مبنای آن اقدام به خرید و فروش سهام خود کنند.

بیشتر بدانید

همسبد

همسبد، فرصتی برای کاربران جهت سود بردن مانند خبرگان

دسترسی به اطلاعات مهم بازار سرمایه و سهام جهت تصمیم گیری بهتر
مشاهده سبد سهام معامله گران دنبال شده و خرید سهام بر اساس آن
مشاهده پروفایل معامله گران حرفه‌ای و دنبال کردن برترین‌ها
امکان مشاهده لحظه‌ای سبد سهام

سفرنامه همسبد

مهر ٩٩

شروع به کار بازده

آذر ٩٩

پروتوتایپ اولیه

اسفند ٩٩

ویرایش اولیه

اردیبهشت ٩٩

ورود تستی به بازار

چشم انداز

پیچیدگی‌های غیرضروری پلتفرم‌های معاملاتی و نداشتن اطلاعات و دانش کافی برای معامله کردن را می‌توان دو دغدغه اساسی کاربران مبتدی و نیمه حرفه‌ای بازار سهام قلمداد کرد. حتی می‌توان گفت تعداد افرادی که به خاطر همین دو دغدغه و علیرغم میل باطنی خود واراد معاملات بازار سهام نمی‌شوند هم کم نیست. پس محیطی ساده و بهره‌مندی از مشاوره و راهنمایی دو دغدغه اصلی کاربران است. همسبد پلتفرمی برای همه کاربران بازار سرمایه خواهد بود که به پرورش این دو ارزش پرداخته و آن را تبدیل به بستری خوشایند و جذابر برای کاربران کرده است. همسبد با چنین رویکردی عزم در برآوردن نیاز بخش عظیمی از کاربران دارد.

فعالیت‌ها

همسبد قرار است یک جایگزین غیرقابل چشم پوشی برای پلتفرم‌های مشهور و رایج معاملات بازار باشد و در نظر دارد این مهم را برخورداری از امکانات زیاد در عین سادگی محقق کند. سرعت و امنیت بالا دو اصل مهم دیگر در همسبد هستند که با استفاده به‌روزترین تکنولوژی‌ها، این اهداف هم محقق خواهند شد.

اگر به مشارکت در خلق یک کسب و کار علاقه دارید؟

اگر به مشارکت در تبدیل یک ایده به واقعیت علاقه دارید؟

و اگر یادگیری و رشد برای شما یک چالش هیجان انگیز محسوب می‌شود

اگر خلق ارزش در کار برایتان اهمیت دارد؟

اینجا در نارون یک تیم منتظر شماست

به نارون بپیوندید

فرصت‌های همکاری