×

جستجوی مطالب

همسبد

پلتفرم معاملات اجتماعی در بورس

ارائه خدمت به کاربران بورس در بستر معاملات اجتماعی هدف همسبد را تشکیل می‌دهد. یعنی ایجاد امکان سود بردن یک فرد مبتدی یا نیمه حرفه‌ای از بازار سهام، درست مانند افراد حرفه‌ای. فعالان عرصه بورس در بستر همسبد می‌توانند با استفاده از اطلاعاتی که از معاملات افراد خبره و حرفه‌ای کسب می‌کنند، تصمیمات درست و به موقعی اتخاذ کرده و بر مبنای آن اقدام به خرید و فروش سهام خود کنند.

 

همسبد، فرصتی برای کاربران جهت سود بردن مانند خبرگان

دسترسی به اطلاعات مهم بازار سرمایه و سهام جهت تصمیم گیری بهتر

مشاهده سبد سهام معامله گران دنبال شده و خرید سهام بر اساس آن

مشاهده پروفایل معامله گران حرفه‌ای و دنبال کردن برترین‌ها

امکان مشاهده لحظه‌ای سبد سهام

سفرنامه همسبد

مهر 99

شروع به کار بازده

آذر 99

پروتوتایپ اولیه

اسفند 99

ویرایش اولیه

اردیبهشت 99

ورود تستی به بازار

تیم همسبد

چشم انداز

پیچیدگی‌های غیرضروری پلتفرم‌های معاملاتی و نداشتن اطلاعات و دانش کافی برای معامله کردن را می‌توان دو دغدغه اساسی کاربران مبتدی و نیمه حرفه‌ای بازار سهام قلمداد کرد. حتی می‌توان گفت تعداد افرادی که به خاطر همین دو دغدغه و علیرغم میل باطنی خود واراد معاملات بازار سهام نمی‌شوند هم کم نیست. پس محیطی ساده و بهره‌مندی از مشاوره و راهنمایی دو دغدغه اصلی کاربران است. همسبد پلتفرمی برای همه کاربران بازار سرمایه خواهد بود که به پرورش این دو ارزش پرداخته و آن را تبدیل به بستری خوشایند و جذابر برای کاربران کرده است. همسبد با چنین رویکردی عزم در برآوردن نیاز بخش عظیمی از کاربران دارد.

فناوری‌ها

همسبد قرار است یک جایگزین غیرقابل چشم پوشی برای پلتفرم‌های مشهور و رایج معاملات بازار باشد و در نظر دارد این مهم را برخورداری از امکانات زیاد در عین سادگی محقق کند. سرعت و امنیت بالا دو اصل مهم دیگر در همسبد هستند که با استفاده به‌روزترین تکنولوژی‌ها، این اهداف هم محقق خواهند شد.

به نارون بپیوندید

اگر به مشارکت در تبدیل یک ایده به واقعیت علاقه دارید
اگر به مشارکت در خلق یک کسب و کار علاقه دارید
اگر خلق ارزش در کار برایتان اهمیت دارد
و اگر یادگیری و رشد برای شما یک چالش هیجان انگیز محسوب می‌شود

جای شما در مجموعه نارون خالی است