slideOne

خدمتی نوین جهت مدیریت
هوشمند پس‌اندازهای مشتریان

داراتو خدمتی از شرکت سبدگردان آگاه است. تخصص داراتو مدیریت سرمایه و پس‌اندازهای عموم مردم به صورت هوشمندانه و بدون صرف زمان و دغدغه است تا نه تنها در شرایط متلاطم و نابسمانی‌های اقتصادی از ارزش آنها کاسته نشود، بلکه به رشد آنها و در نتیجه افزایش ثروت بیانجامد.

بیشتر بدانید

داراتو

داراتو، خدمتی جهت مدیریت هوشمند و الگوریتمیک سبد دارایی‌های مردم

رفع دغدغه سرمایه گذاری برای عموم مردم با انتظارات مختلف به کمک تخصص گروه آگاه و فناوری‌های دیجیتال
به جریان انداختن سرمایه بدون نیاز به دانش تخصصی و صرف زمان با کمک فناوری‌های دیجیتال
امکان مشاهده لحظه‌ای روند تغییرات دارایی در پنل کاربری
سرمایه گذاری برای مشتریان توسط گروه مالی آگاه تحت نظارت سازمان بورس

سفرنامه داراتو

مرداد ٩٩

شروع به کار

مهر ٩٩

ویرایش اول لندینگ معرفی خدمت

آذر ٩٩

ویرایش اول پنل کاربری

اردیبهشت 1401

عرضه آزمایشی محصول

ماموریت

پس‌انداز در طول تاریخ واژه‌ی محبوبی بوده است و به عنوان وسیله‌ای برای کاهش ریسک و آسودگی خاطر مورد استفاده قرار گرفته است. اما امروزه با وجود تورم‌های دورقمی و کاهش ارزش پول، امکان استفاده از این پس‌اندازها در آینده برای مردم ایران کم‌تر شده است. به همین دلیل افراد پس‌اندازهای خود را در جاهای مختلفی سرمایه‌گذاری می‌کنند. در این میان کسانی هستند که به دلیل کمتر بودن سرمایه، نداشتن وقت یا دانش سرمایه‌گذاری یا حتی دوری محل زندگی از شهرهای بزرگ امکان سرمایه‌گذاری در دارایی‌های مختلف را ندارند. «داراتو» ماموریت خود را ایجاد بستری برای تسهیل فرآیندهای پس‌انداز و سرمایه‌گذاری خرد می‌داند و در تلاش است تا با استفاده از دانش متخصصان این حوزه در گروه مالی آگاه، به مردم ایران در «تصمیم‌گیری مالی هوشمندانه» کمک کند.

فناوری‌ها

محصول داراتو با وجود پیچیدگی‌های فنی داخلی مخاطب‌هایی با ترجیحات «سرعت» و «سادگی استفاده» دارد. این موضوع باعث شده تا پیچیدگی‌های فنی مانند: تحلیل، سرمایه‌گذاری، توسعه‌ و حفظ امنیت را به قسمت‌های غیرقابل مشاهده منتقل کنیم و ظاهر «داراتو» را تا حد امکان برای کاربر ساده کنیم. در داراتو کاربر می‌تواند به راحتی سبد سرمایه‌گذاری خود را تعیین کند و در دارایی‌های متناسب با ترجیحات خودش سرمایه‌گذاری کند. ما بهره‌گیری از تخصص همکارانمان در استفاده از تکنولوژی برای سادگی بیشتر را، اولویت خود در توسعه محصول می‌دانیم.

اگر به مشارکت در خلق یک کسب و کار علاقه دارید؟

اگر به مشارکت در تبدیل یک ایده به واقعیت علاقه دارید؟

و اگر یادگیری و رشد برای شما یک چالش هیجان انگیز محسوب می‌شود

اگر خلق ارزش در کار برایتان اهمیت دارد؟

اینجا در نارون یک تیم منتظر شماست

به نارون بپیوندید

فرصت‌های همکاری