slideOne

زیرساخت داده بورس و معاملات الگوریتمی

افرا محصولی زیرساختی در نارون است. ارائه همه آن چیزی که استارتاپ‌ها نیاز دارند، از داده و خبر گرفته تا الگوریتم‌ها در افرا انجام می‌شود. افرا برای ارائه این خدمات، زیرمحصولات متنوعی در حوزه جمع‌آوری انواع داده، پردازش داده، هوش مصنوعی، تحلیل اخبار، شبیه‌ساز هسته معاملات و الگوریتم‌های شرطی و اجرای معاملات توسعه داده است

بیشتر بدانید

افرا

افرا، سرویس مشترک نارون برای توسعه سریع استارتاپ‌های بازار سرمایه

الگوریتم‌های اجرای معاملات بازار سرمایه
شبیه ساز بازار سرمایه و رفتار سرمایه گذاران
اخبار اقتصادی بازار سرمایه و بازارهای جایگزین
داده‌های پردازش شده بازار سرمایه ایران

سفرنامه افرا

مرداد ٩٩

شروع به کار
با شروع نارون نیاز به گروهی که از نظر زیرساختی داده‌های سایر استارتاپ‌ها را پوشش دهد پیش‌بینی شد. برای یکسانسازی و انجام یکپارچه برنامه‌نویسی بک‌اند افرا شروع به کار کرد.

اسفند ٩٩

استفاده از تکنولوژی‌های مختلف برای افزایش چابکی و تسهیل نظارت

فروردین١۴٠٠

ارائه اطلاعات به محصولات نارون

چشم انداز

افرا موتور محرکه نارون است. این کسب و کار فعالیت خود را با جمع آوری داده و خبر شروع کرد و به تدریج به حوزه پردازش داده و اخبار با استفاده از هوش مصنوعی وارد شده است. افرا در آینده نزدیک کارهای پیچیده‌ای در حوزه شبیه سازی بازار سرمایه، الگوریتم‌های اجرای معاملات و الگوریتم‌های چیدن سبد مبتنی بر هوش مصنوعی انجام خواهد داد.

فناوری‌ها

فعالیت‌های پیچیده افرا سبب شده که این کسب و کار از فناوری‌های متنوع بک اند و هوش مصنوعی استفاده کند. زبان‌های برنامه نویسی python، پایگاه‌های داده ElasticSearch و Postgres، ارتباطات Rest و gRPC، الگوریتم‌های متنوع NLP و Machine Learning و همچنین چارچوب‌ها و ابزارهای به‌کاراندازی مانند Docker، Kubernetes، Prometheus، Sentry، GitLab CI/CD و غیره در افرا به فراخور نیاز استفاده می‌شوند.

اگر به مشارکت در خلق یک کسب و کار علاقه دارید؟

اگر به مشارکت در تبدیل یک ایده به واقعیت علاقه دارید؟

و اگر یادگیری و رشد برای شما یک چالش هیجان انگیز محسوب می‌شود

اگر خلق ارزش در کار برایتان اهمیت دارد؟

اینجا در نارون یک تیم منتظر شماست

به نارون بپیوندید

فرصت‌های همکاری